Ознака: сцена

Сцена

Дара Бубамара денес е силиконска русокоса, но не беше отсекогаш таква: Која Дара повеќе ви одговара?

Денес Дара Бубамара е една од регионалните пејачки со најголеми гради, но не била баш отсекогаш таква. Имено, Дара имаше природна гради пред 14 години, како што е прикажана на […]

Сцена

Јелена избегна две судења, а потоа излезе на бина и го покажа задникот

Српската пејачка Јелена Карлеуша вчера избегна две судења, со Цеца Ражнатовиќ и Огњен Врањеш, но затоа се појави на снимањето на ѕвездите на Гранд во краток тигрест фустан и го […]

Сцена

Нема средина – или ќе ја обожавате или ќе ве нервира: Слушнете ја новата песна на Северина

Албумот „Хало“ е од денеска достапен на музичките платформи, а во физички облик ќе биде промовиран кон средината на месецов. На него има 7 објавени и 10 сосема нови песни. […]

Филм

Ќе останете без зборови кога ќе видите како е снимена сцената со кадата во „Мери Попинс“

На крајот на 2018-та година излезе нов филм за најпознатата филмска дадилка, Мери Попинс, а една сцена од тој филм последниве денови стана хит на интернет, бидејќи се откри како […]

Most beautiful girls

Дара Бубамара се надмина. Целосно гола се појави на нејзиниот инстаграм

Таа е скандалозна и мошне популарна. Во трката за што повеќе фанови, подржувачи, следбеници сега презема иницијатива пред конкуренцијата. Објави професионална фотографија сосема гола. Проследете сами.    View this post […]

Сцена

Бранислав Лечиќ одлепил по Кија Коцкар: Се огласил глумецот, неговите зборови се вистински изненадување?

Откако во медиумите се појави информација дека Бранислав Лечиќ одлепил по Кија Коцкар, и дека се мувал со неа во некој ноќен клуб, глумецот тоа категорично го дематирал и истакнал […]