Ознака: Тане Марковси

Вести

Маркоски: СЈО служи само за потребите на опозицијата

На денешниот протест против СЈО во Охрид својот револт го изразија членови на ВМРО-ДПМНЕ и поголема група граѓани.-Од срце донираат свои средства кој колку што може и умее. Сме донирале […]