Ознака: татко и ќерка

Сцена

РЕКА ОД СОЛЗИ во студиото: Натпреварувачка отпеа песна која му ја посвети на ТАТКО Ѝ кој извршил САМОУБИСТВО

Третата емисија од шоуто „Јас имам талент“ носи многу забава, смеа, но овој пат и солзи.Ана Николиќ едвај си дојде на себе откако ја слушна тажната судбина на оваа натпреварувачка. […]

Видео

Порака до тато: „Не е ни чудно што сум силувана на 21 година…“

Овој краток филм претставува апел кој девојчињата и ќерките го упатуваат до своите татковци.Според податоците од Светската здравствена организација, една од три жени во светот ќе доживеат физичко или сексуално […]

Вицотека

Еден ден оди Розето насмеана кај татко и Блажо и му вика: Тате, тате, јас ќе се мажам…

Еден ден иде Ројз'то насмеана и среќна кај татко и Блажо, и му вика; – Тате, тате, ја це мажам….Еден ден иде Ројз'то насмеана и среќна кај татко и Блажо, […]

Видео

Видео: Татко ѝ ја остави во напуштена шума…Кога ќе погледне на ретровизорот се случува ПРЕСВРТ

 На почетокот можеме да видиме човек кој својата посвоена ќерка ја носи во својот дом за прв пат. Таму таа ја запознава нејзината нова мајка и сестра. Работите изгледаат совршено…Веднаш […]

Видео

ШОК ЗА ЕДЕН ТАТКО: Ја фати ќерка му како се соблекува пред камера, а потоа…

Ја фати ќерка му како се соблекува пред камера, а потоа…Шокантно видео кое завршува лошо за девојката која се соблекува пред веб камера се појави на интернет. Само што започна […]

Сцена

СЕ СМИРИЈА: Александар Маленко на емотивна средба со Турунџиева

Маленко изгледа сфатил што направил и каде е неговата грешка, па на Фејсбук објави фотки од него и неговата ќерка…Поранешниот сопруг на водителката Сузана Турунџиева, Александар Маленко, ги закопа воените […]

Занимливости

СЕ СМИРИЈА: Александар Маленко на емотивна средба со Турунџиева

Маленко изгледа сфатил што направил и каде е неговата грешка, па на Фејсбук објави фотки од него и неговата ќерка…Поранешниот сопруг на водителката Сузана Турунџиева, Александар Маленко, ги закопа воените […]

Занимливости

СЕ СМИРИЈА: Александар Маленко на емотивна средба со Турунџиева

Маленко изгледа сфатил што направил и каде е неговата грешка, па на Фејсбук објави фотки од него и неговата ќерка…Поранешниот сопруг на водителката Сузана Турунџиева, Александар Маленко, ги закопа воените […]