Ознака: ташна

Македонија

Еве каде завршила ташната “Луј Витон“ од 5.000 евра на Боки 13

Италијанскиот весник “Ла Верита“ објави нови снимка за случајот “Рекет“, на која се слуша и гласот на специјалната обвинителка Катица Јанева во неколку наврати, а никој точно не знае што […]

Занимливости

Повеќе од 120.000 девојки чекаат да ја купат оваа чанта!

Има нешто посебно во овој модел чанта на популарниот бренд „Linjer“, бидејќи секогаш кога ќе пуштат нови количини во продажба, листата на чекање вртоглаво се зголемува. Во моментов, за нивната […]

Живот

На кој начин ја носите ташната? Тоа открива многу за вас!

Што откриваат нашите секојдневни навики, како што е например начинот на кој ја носиме чантата?Очигледно, откриваат многу. Овој едноставен тест ќе Ве изненади. Сè што треба да направите е да […]

Видео

ДЕВОЈКИ, СЕГА МОЖЕТЕ ДА ЈА ПОЛНИТЕ ДО БЕСВЕСТ! Оваа ташна нема дно и е идеална за секоја прилика!

Женската ташна може слободно да се нарече осмо светско чудо, бидејќи е навистина фантастично што се може во неа да стават, иако жените често се жалат дека немаат доволно место…Навистина […]