Ознака: тегла мед

Сцена

Ли Кертис: Атиџе ми остави тегла – ветив половина за мене, половина за нив

Холивудската актерка Џејми Ли Кертис на својот Инстаграм на кој ја следат преку два милиони луѓе од цел свет се пофали дека добила подарок од Атиџе. -Изненадување. Директно од изворот. […]