Ознака: тепих

Занимливости

Сите го сакаат: Овој тепих е толку популарен што има свој Инстаграм профил

Црно-белиот тепих со украсни мотиви од северот на Африка е новото омилено парче на вљубениците во ентериерот. Станува збор за ефектен тепих од француски бренд, познат по тренди парчињата кои […]