Ознака: теретана

Вести Коментари

Мицковски призна дека се јавувал во внатрешната контрола на МВР по повод случајот „Теретана“

Мицковски призна дека се јавувал во внатрешната контрола на МВР по повод случајот „Теретана“. Дали е ова законски треба да одговорат што поскоро институциите. Оти човекот претендира да биде премиер, […]

Вести

Мицкоски вршел притисок врз Внатрешна контрола побрзо да се реши случајот „Теретана“ – обвини Славјанка Петровска во ТВ настап

Мицковски вршел притисок врз Внатрешна контрола побрзо да се реши случајот „Теретана“ – обвини Славјанка Петровска во ТВ настап Славјанка Петровска, заменик министерка за внатрешни работи, вечерва гостуваше во ТВ […]

Сцена

И на 40 години се стегна во хеланки: Кога Антонија Шола вежба во теретана, на мажите им пропаѓа тренингот

Тешко кој би помислил дека хрватската пејачка Антонија Шола има 40 години и е во петтата животна деценија. Според изгледот, ретко кој би и ги дал годините на оваа атрактивна […]

Занимливости

Оваа “секси баба” која е во седмата деценија открива што се крие зад нејзиното сензационално тело

Австралијанката Лесли Максвел е интернет сензација која не престанува да ги воодушевува следбениците на социјалните мрежи поради фактот што има 63 години, а изгледа неверојатно. Таа пет пати неделно оди […]

Вести

Пратениците внимаваат на својот изглед: Ќе се менува фитнес опремата во собраниската теретана

Собранието преку оглас бара фирма која ќе биде задолжена за сервисирање на фитнес опремата која е сместена во собраниската теретана. Пратениците пред пет години, при реновирањето на законодавниот дом добија […]

Сцена

Ѕвездата има само 54 килограми: Погледнете со каква облека Ким се пофали со своето “ново“ тело

Ким Кардашијан секојдневно е во теретана, а изгледа напорот се исплати. Пред неколку дена на социјалните мрежи објави дека тежината ја спуштила на 54 килограми, па по тој повод облече […]

Живот

На овие фотографии гледате една иста девојка: A ова е и нејзината тајна за совршен задник, којашто може да ја примените и вие…

За да се “изгради” убаво обликуван задник девојкит навистина мора добро да се потрудат. Но овојпат ние ви го пренесуваме веројатно најдобриот начин за да се дојде до брзи резултати. […]

Живот

Девојката го оставила бидејќи бил премногу дебел! Погледнете како изгледа денес

Овој маж мислел дека го допрел дното кога неговата девојка го напуштила, а потоа како феникс се издигнал од пепелта.Миро Џад (33) мислел дека е крај на неговиот живот кога […]