Ознака: теретана

Живот

ИМАЛА 136 КИЛОГРАМИ И СЕ СРАМЕЛА ОД ИЗГЛЕДОТ: Ослабела 52 килограми без диета. Еве како!

Лаура Мичетиќ (25) од Тенеси целиот свој живот потајно внесувала поголемо количество на храна и токму така достигнала тежина од 136 килограми.Како што е висока 182 сантиметри, оваа девојка и […]