Ознака: тестиси

Љубов и секс

Жесток проблем: Мажите откриваат што жените не смеат да им прават „таму долу“!

Тестисите се чувствителен дел на машкиот репродуктивен систем и  сите мажи   се согласуваат  со  едно-  со  нив  треба внимателно.Можеби  помисливте дека пенисот е најчувствителен дел од телото  на секој  маж, […]

Вицотека

Докторе, малку сум загрижена. Почнаа да ми растат влакна на места каде порано ги немав

Оди жена на контрола кај докторот откако овој и препишал машки хормон тестостерон, па му се жали во врска со некои од контраиндикациите:– Докторе, малку сум загрижена. Почнаа да ми […]

Живот

Синдром на смрдливи тестиси: Што да сторите за меѓуножјето да ви остане миризливо и свежо

Високите летни  температури создаваат доста проблеми, што  на сопствена кожа и тоа како  го чувствуваат мажите. Сите оние кои  се склони на потење имаат  тешкотии со  хигиената „таму  долу“ поради […]

Занимливости

Видео: Ќе го убиеме Џастин Бибер, а потоа ќе му ги продадеме теститите

На интернет се појави снимка од телефонски разговор на поранешни затвореници кои планирале да го убијат Џастин Бибер. На снимката се слуша како еден од осомничените го нарачува убиството. Американците […]