Ознака: тетка

Живот

Проверете дали сте супер тетка: Ако ги правите овие работи внуците сигурно ве обожаваат

Како да знаете дали сте тетка која внуците ја обожаваат? Ако се пронајдете во овие реченици вие заслужувате пофалба за супер тетка. 1. Зборувате со нив како со возрасни, рамноправни […]

Балкан

БИЛА ОПСЕДНАТА СО ЦРНА МАГИЈА: Наташа и ги ископала очите и ѝ ги исекла ушите на тетка и, а потоа…

Наташа Николчевиќ (28) од Белград е уапсена во саботата по монструозното убиство на својата тетка Драгиња Николчевиќ (80) на која со нож и ги ископала очите и ѝ ги отсекла […]