Ознака: тетоважа

Вицотека

УРНЕБЕСНА ПРИКАЗНА ОД АВТОБУС: Кога ќе се сретнат пензионерка и шмизла!

Оваа приказна како виц се прераскажува помеѓу луѓето деновиве.Секојдневно во градски превоз се сретнуваат различни луѓе, почнувајќи од пензионери па се до средношколци. Ви носиме една фантастична кратка приказна од […]

Сцена

Ана Кокиќ никогаш посекси: Се соблече и ја покажа тетоважата под градите!

Иако неодамна признала дека  не излегува од дома поради вишокот килограми, пејачката ја довела својата линија до  совршенство.Ана Кокиќ моментално спаѓа во  најатрактивните пејачки на јавната сцена. Со напорни тренинзи, […]

Живот

Девојка умрела од тетоважа

Федерика Ламатео, студентка од Милано, била совршено здрава пред да ја направи тетоважата. Но, откако ја направила тетоважата веќе следното утро, доживеала септички шок и почнала да крвари па на […]

Сцена

Се мажи Емилија Пендева, најубавата тату мајсторка

Емилија Пендева, прочуен тату мајстор во земјава, позната и како девојката од спотот за песната „Лејди“ на Тоше Проески, рипна во тавче.  Убавата Емилија, и нејзиниот вереник Горан Коруновски ја […]

Сцена

Ријана го истетовира и задникот!

Поп дивата Ријана е препознатлива по тоа што секогаш нејзините дела се единствени и неповторливи. Овој пат не изненади, таа ја покажа својата нова тетоважа на совршено обликуваниот задник. Фотографијата […]