Ознака: тинејџерка

Македонија

На Инфективна тинејџерка со морбили и бронхопневмонија се бори за живот

На Клиниката за инфективни болести во моментов се хоспитализирани 35 пациенти со морбили од кои 14 возрасни и 21 дете. Меѓу нив една 16-годишна девојка која има морбили и бронхопневмонија е […]

Сцена

Кеба прегазил тинејџерка, итно пренесена во болница

Пејачот Драган Којиќ Кеба вечерва во Нов Белград со својот автомобил „Ауди А6“ удрил во девојката А.Ѓ. (18) која преминувала на пешачки премин.Како што јавуваат српските медиуми, на улицата каде […]

Занимливости

Тинејџерка ја продава невиноста за 1.600 евра

Итно ми требааат 50.000 гривни(нешто повеќе од 1.600 евра) и затоа ја продавам својата невиност на првиот маж, напишала во оглас во локален весник 18 годишна Украинка, пишува Дејли Мејл.Огласот […]

Црна хроника

Тинејџерка исчезнала пред девет месеци, таткото дури сега пријавил во полиција

 Тинејџерка исчезнала пред девет  месеци, таткото  дури  сега пријавил во полицијаВчеравечер во 0.20 часот во СВР Куманово, Н.И. (47) од с. Ропаљце, Кумановско, пријавил дека, откако на 17 март во […]

Балкан

Мистерија: Тинејџерка добила порака на мобилниот, го бакнала братот и се обесила

Петнаесетгодишната М.Г. од Бор е пронајдена обесена во својата куќа во близина на селото Злот кај Бор, а пред да се одлучи на тој чекор примила порака на мобилниот телефон, […]

Видео

МАЈСТОРИЈА НА ТИНЕЈЏЕРКА од Македонија: Поради овие акробации со пластично шише, сите и завидуваат!

Погледнете што се може да направи оваа млада девојка.Мајстор е во превртување на пластични шишиња кои може да ги фрли и додаде буквално каде сака. Младата тинејџерка Мартина од Македонија, […]

Живот

Тинејџерка тврди дека е бремена со бебето Исус. Еве што откри ултразвукот!

Деветнаесет годишната Американка Хејли, тврди дека го носи бебето Исус Христос, како и дека затруднела како Дева Марија.Бидејќи е бремена веќе девет месеци, барем според нејзините зборови, наскоро и ќе […]

Живот

Исповед на СРЕДНОШКОЛКА: Вљубена сум во момче и очајно сакам да водам љубов со него, а што е најлошо тој е МУСЛИМАНИН!

Знам дека за многумина моите проблеми  звучат безначајно, но за мене не се…Сите мислат дека тинејџерските проблеми се минливи и  неважни. Но, јас имам 16  години и имам впечаток како […]