Ознака: тоалет

Живот

За неодолив мирис во тоалетот потребни ви се само две работи!

Уште еден корисен совет посветен на хигиената во домот, трик со кој ќе направите освежувач на воздухот за вашата бања.Да се одржува свеж воздух во оваа мала, а исклучително влажна […]

Живот

Случајно дознав што мојата девојка прави во тоалетот секој ден. Излета од куќата!

Дознав минатата недела. Влегов во тоалетот, не знаев дека е таму. Се фрапирав од она што го видов, ми требаше време да си дојдам при себе, а потоа ја прашав: […]

Балкан

Го уцениле да уплати ливче за да оди во тоалет и тоа му донесе богатство!

Приказната која овие денови го освои интернетот гласи вака: Човек од Белград морал итно да оди во тоалет. Влегол во обложувалница, а таму му се случило нешто што ќе го […]

Живот

НИКОГАШ повеќе нема да ставите хартија на вц даската- па да седнете на ТОА

Многумина редат  тоалетна хартија на вц даските во  јавните тоалети па седнуваат на тоа уверени  дека  тоа ги штити од туѓи  бактерии. Но, така можат  да бидат  изложени на уште […]

Видео

Имале жесток секс во авион, а еве зошто никој од патниците не забележал!

Дали вие би се сетиле на вакво нешто?Ова видео слатко ќе ве насмее. Имено, момче и девојка наводно започнуваат расправија и така успеваат заедно да влезат во тоалетот. Што се […]

Живот

Ја фотографирала ќерката во смешна ситуација, а потоа сфатила шокантна вистина

Мајка која ја фотографирала својата ќерка во наизглед  смешна поза како стои на ВЦ школкаа изјавила дека била запрепастена од сознанието кое стои во  позадината на се.Стејси Верман Фили објавила […]

Сцена

Боки 13 со закани: Сите фекалии од балканската сцена ќе ги бутнам во оваа ВЦ шоља

Нашиот шоумен и водител, Бојан Јовановски, познат како Боки 13, неодамна го најави својот кам бек на сцената. А дека е навистина загреан за враќањето во медиумите, покажа и со […]