Ознака: томас

Вести

Шокантно: Два автомобила прегазија момче и избегаа!

Првото возило го влечело девет метри, а другото го прегазило 11 секунди потоа. Ејприл, мајката на прегазениот Томас Прајс, апелира возачите да се пријават во полиција! Полицијата во Лос Анџелес, […]