Ознака: том круз

Занимливости Сцена

Том Круз е во карантин поради опасност од КОРОНА ВИРУСОТ!

Актерот Том Круз во Италија го снима седмото продолжение на филмот Невозможна мисија. Поради опасноста од коронавирусот кој забрзано се шири во Италија, актерот и неговата екипа се сместени во […]

Филм

Топ Ган во 3Д

  Топ Ган конвертиран во 3Д, филмот кој го направи Том Круз познат во пошироките простори, ќе биде прикажан во кината на Имакс во Фребруари. Класиката од 1986 е преработена […]