Ознака: топлес

Сцена

Ирена Спасовска роденденски се сликаше топлес

Фолк пејачката Ирена Спасовска на оригинален начин го прослави својот роденден – со роденденска фотосесија која ја сподели и на „Фејсбук“. На една од фотографиите пејачката е топлес. Некои жени […]

Сцена

Милица Тодоровиќ топлес во базен, а од овој детаљ нема да останете рамнодушни

Познатата пејачка Милица Тодоровиќ од секогаш го привлекувала медиумското внимание ширум целиот Балкан, па така и овој пат таа се најде во центарот на вниманието. Имено пејачката паузата помеѓу многуте […]

Љубов и секс

Тајната на голите гради: Еве што прво помислуваат мажите кога ќе ги видат

Не постои маж кој не сака гради, зарем не? Сепак, многу припаднички на понежниот пол се несигурни по прашање на своите адути и често се прашуваат што им поминува на […]