Ознака: Тоти

Меѓународен фудбал

Тоти: За оваа Рома граници не постојат!

Легендата на екипата на Рома, Франческо Тоти, призна по триумфот над Милан дека не постојат граници за екипата на Зденек Земан. Рома на натпреварот против екипата на Рома одигра одлична […]