Ознака: точка

Македонија

Димитров: Ако не добиеме датум во октомври ќе се стави точка на ЕУ перспективата

Ако не добиеме датум до октомври, тоа ќе биде точка на нашата ЕУ перспектива, изјави денеска министерот за надворешни работи Никола Димитров на заедничката прес конференција со министерот за надворешни […]

Занимливости

Тоа е најважната точка на нашето тело, но ретко кој знае! Едноставно притиснете ја и ЗБОГУВАЈТЕ се со проблемите!

Секој од нас сака да се радува на долг и среќен живот. Ова, се разбира, не ги вклучува болестите. Колку би било убаво секој човек да има повеќе енергија, да […]