Ознака: трагична смрт

Останати спортови

Трагичната смрт на синот на славниот одбојкар: Мајката на Лука тврди – се удави поради излив во мозокот

„Мојот Лука, тврдат лекарите дека имал излив на крв во мозокот, поради што загубил свест и потонал“, открила мајката на 13-годишното момче кое што се удави на хрватскиот остров Брач.„Тој […]