Ознака: трансформација

Сцена

Карантинот не е за секого: Синот на Брена со драстична трансформација од која се шокирала и сопругата Пријовиќ

Филип Живоиновиќ, сопруг на популарната српска пејачка Александра Пријовиќ ги изнедади фановите со новата објава на Инстаграм. Имено тој додека е во карантин направи трансформација од која се шокирала и […]

Нега и убавина

Погледнете ја нејзината неверојатна трансформација на задникот и целото тело која ги запрепасти луѓето на Инстаграм

Теси Коузоукас имала мисија откако ја родила својата ќерка, а тоа е да ослабне 23 килограми кои ги добила во текот на бременоста. 22-годишната млада мајка и деловна жена имала […]

Занимливости

Ѝ рекоа дека ќе умре, па направи шокантна промена: Ослабе 101 килограм, погледнете ја разликата

Откако докторот ја предупреди дека нема да го дочека својот 40-ти роденден, Ема Тарнер од Мелбурн, Австралија морала да направи нешто драстично за да продолжи да живее. Ослабе 100 килограми […]

Занимливости

Плачевме за детето кое поради изгладнетост беше на работ на смртта: Денес е мал буцко кој ќе ви го стопли срцето

Неверојатната приказна и трансформацијата на малиот Рајан несомнено вчудоневидуваат. Малото детенце беше на работ на смртта пред три години, а денес е среќно дете згрижено во семејство кое го сака. […]

Сцена

Откако драстично ослабе обожува да се слика гол: Синот на Лепа Брена позираше во снег, а на еден детаљ му завидуваат сите

Синот на Лепа Брена, Виктор Живојиновиќ после одморот на Бора Бора, од каде се пофали со својот нов изглед замина право на планина. Тој сега ужива на Копаоник каде освен […]

Нега и убавина

Се откажала од алкохолот и сега е Инстаграм сензација поради неверојатната трансформација

Помислата на лето, плажа и предизвикувачки костими за капење биле вистинска ноќна мора за Џели Девот (28) сè додека не одлучила да направи нешто добро за својот изглед и здравје […]

Most beautiful girls

Ваква трансформација не сте виделе! Погледнете го десетгодишниот предизвик кај Александра

Ваква трансформација не сте виделе! Погледнете го десетгодишниот предизвик кај Александра Наумовска. Имено, деновиве по интернетов кружи овој предизвик и многумина се вклучија постирајки свои слики од пред десет години […]

Живот

Била предебела за да си игра со детето, па реши да ослабе: Нема да верувате оваа жена што направи

Во 2012-та година, Кристина Карлос била на плажа кога почувствувала дека не е способна да игра со 8-годишната ќерка Изабела, бидејќи се заморувала. -Бев уништена, бидејќи не бев способна да […]

Uncategorized

Трансформација вредна 78.000 евра за да изгледа како Барби и Памела Андерсон

Фризерката која е опседната со куклата Барби изгуби дури 89 килограми и подлегна на операции вредни 78.000 евра за да изгледа како својата омилена кукла. 49 годишната Натали Кинг од […]

Живот

На овие фотографии гледате една иста девојка: A ова е и нејзината тајна за совршен задник, којашто може да ја примените и вие…

За да се “изгради” убаво обликуван задник девојкит навистина мора добро да се потрудат. Но овојпат ние ви го пренесуваме веројатно најдобриот начин за да се дојде до брзи резултати. […]

Сцена

Снежана Ѓуришиќ ШОКИРАШЕ: Прв пат ја гледаме БЕЗ ШМИНКА, еве како изгледа!

Ико пејачката веќе влезе во шестата деценија, нејзините фанови беа изненадени кога имаа прилика да ја видат без шминка.Снежана Ѓуришиќ е една дама која секогаш може да ја видиме дотерана […]