Ознака: трансформација

Живот

Била предебела за да си игра со детето, па реши да ослабе: Нема да верувате оваа жена што направи

Во 2012-та година, Кристина Карлос била на плажа кога почувствувала дека не е способна да игра со 8-годишната ќерка Изабела, бидејќи се заморувала. -Бев уништена, бидејќи не бев способна да […]

Uncategorized

Трансформација вредна 78.000 евра за да изгледа како Барби и Памела Андерсон

Фризерката која е опседната со куклата Барби изгуби дури 89 килограми и подлегна на операции вредни 78.000 евра за да изгледа како својата омилена кукла. 49 годишната Натали Кинг од […]

Живот

На овие фотографии гледате една иста девојка: A ова е и нејзината тајна за совршен задник, којашто може да ја примените и вие…

За да се “изгради” убаво обликуван задник девојкит навистина мора добро да се потрудат. Но овојпат ние ви го пренесуваме веројатно најдобриот начин за да се дојде до брзи резултати. […]

Сцена

Снежана Ѓуришиќ ШОКИРАШЕ: Прв пат ја гледаме БЕЗ ШМИНКА, еве како изгледа!

Ико пејачката веќе влезе во шестата деценија, нејзините фанови беа изненадени кога имаа прилика да ја видат без шминка.Снежана Ѓуришиќ е една дама која секогаш може да ја видиме дотерана […]

Живот

Наместо да му остави бакшиш на келнерот, богат адвокат го повикал неговиот шеф и…

Брајан работи како келнер во еден ресторан во Вичита. Покрај фактот што страдал од болни проблеми со забите целиот свој живот, луѓето коишто го познаваат го сакаат поради неговата ведрина.Тој […]

Сцена

ФОТО: Таа е една од најпосакуваните девојки на Балканот: Нема да верувате како изгледала пред пластичните операции!

Дали е реална толкава промена?Софија Милошевиќ е една од најпознатите Србинки. Се прослави со врските со познати мажи, меѓу кои и Виктор Троицки, Адем Љајиќ…Софија е инаку манекенка, а до […]