Ознака: трудничко стомаче

Сцена

Сестрата на Богдана Ражнатовиќ покажа со што располага: Го покажа трудничкото стомаче, но сите гледаа во нејзините бујни гради

Како што добро веќе се знае Бојана Родиќ веќе е во третиот месец од бременоста, а таа заедно со својот партнер на Божиќ ја објавија радосната вест. Избраничката на Мирко […]

Сцена

Трудничкото стомаче се повеќе расте- Ана Ивановиќ не издржа и се пофали како изгледа во бременоста

Поранешната српска тенисерка Ана Ивановиќ и германскиот фудбалер Бастијан Швајнштајгер пред два месеци објавија дека по втор пат ќе станат родители. Тенисерката по оваа вест се појави на свадбата на […]

Сцена

Убавицата и заводникот чекаат бебе: Неџла го покажа трудничкото стомаче

Фахрие Евџен и Бурак Озчивит за кратко време ќе станат родители. Популарните турски актери беа фотографирани додека се упатуваа на стендап шоуто на Џем Јилмаз во Истанбул. Убавата филмска ѕвезда, […]

Сцена

Дарко Лазиќ наздрави со вино, а потоа го покажа трудничкиот стомак на свршеницата

Познатиот пејач Дарко Лазиќ откако ја преживеа тешката сообраќајна несреќа во октомври минатата година, речиси и да го живее својот втор живот.   View this post on Instagram   ❤?❤ […]

Сцена

Александра Пријовиќ уловена среде улица со сопругот во деветтиот месец од бременоста

Александра Пријовиќ ужива во бременоста, а до породувањето ѝ остана уште малку. Пејачката влезе во деветтиот месец од бременоста, а видена е додека била на прошетка низ градот, заедно со […]

Сцена

Бојана Скендеровски ќе стане мајка по втор пат

Бојана Скендеровски повторно ќе стане мајка. Поранешната пејачка, а сега водителка убавата вест за приновата ја сподели на социјалните мрежи каде објави фотографија на која позира со трудничкото стомаче во […]

Сцена

Свршеницата на Дарко Лазиќ во бања го покажа трудничкото стомаче

Девојката на Дарко Лазиќ не се одвојува од пејачот во овие тешки моменти за него, откако претходно преживеа тешка сообраќајна несреќа. Имено Марина Гагиќ речиси секојдневно го посетуваше пејачот во […]