Ознака: труп

Вести

Пронајден труп во река Пчиња

Безживотно тело во фаза на распаѓање е пронајдено попладнево во водите на реката Пчиња во атарот на селото Студена Бара, потврдија денеска од СВР Куманово.Случајот е пријавен во СВР Куманово […]

Црна хроника

Кај скопската обиколница пронајден машки труп

Маж со прострелна рана во главата бил пронајден вчера на обиколницата кај надвозникот за Раштански пат. Полицијата денеска информира дека во 17 часот и 15 минути во Скопје, на надвозникот до […]

Балкан

Ловџии пронајдоа труп на жена која била гола и со модринки – ова се деталите!

Вистински хорор ја потресе Србија кога засега неидентификувано тело на жена е пронајдено од страна на ловџии.Се работи за жена на возраст од околу 60 години која ловџиите ја нашле […]

Црна хроника

Пронајдено мртво тело во Ново Лисиче – познат е идентитетот на починатиот

На 22.10.2016 година околу 04:27 часот, М.С. пријавил дека на бул.„Видое Смилевски-Бато“, односно позади сендвичара на наведената улица, во тревникот лежело непознато лице кое можно е да е починато.Од страна […]

Вести

Пронајдено изгорено женско тело во Кичево!

Жена почина откако нејзиното тело било запалено во близина на „Китино кале“ во Кичево.Женското тело како гори го видел случаен минувач вчера околу 15:50 часот по што интервенирала Територијалната противпожарна […]

Вести

Наместо удобна ноќ, доживеале ужас во хотелска соба

Двајца гости во тајландското летувалиште се пожалиле дека имаат многу непријатен мирис во собата. Сепак, се сложиле тука да преспијат. Следното утро чистачката исто така ја осетила ужасната смрдеа и […]

Вести

Пронајдено машко тело во распаѓање!

Во атарот на делчевското село Петрашевец утрово е пронајден машки труп во распаѓање. Според информацијата од Итната медицинска служба во Делчево, станува збор за 90-годишниот Мирко Стоичов од делчевски Петрашевец […]

Црна хроника

ХОРОР во Скопје: Трупот на жена три дена се распаѓал на најфреквентно место!

Хорор во Скопје, тело на мртва жена три дена се распаѓало среде улица во центарот на градот. Кај Скопскиот Саем била пронајдена 35-годишната Весна Станковиќ. Телото на глувонемата жена веќе […]