Ознака: туш

Сцена

Нина Бадриќ: Сите ќе пееме само под туш??

Од самиот почеток на пандемијата предизвикана од вирусот корона, сите се жалат на егзистенцијалната криза, вклучително и пејачите. Поп-уметниците се жалат повеќе од кога било, а популарнатра хрватска пејачка Нина […]

Живот

Како секогаш да мирисате убаво

Како секогаш да мирисате убаво КОРИСТЕТЕ МИРИЗЛИВ ГЕЛ ЗА ТУШИРАЊЕ Од сите начини секогаш да мирисате добро, користењето на миризлив гел за туширање е најлесно. Користење на миризлив гел за […]

Сцена

Гола под туш – погледнете каква тетоважа има актерката која ја толкуваше Ѓулсерен во хит серијата „Парампарче“

Актерката Нурѓул Јесилчај важи за турска верзија на актерката Моника Белучи, барем така ја нарекуваат тамошните медуими.Актерката е славна во Турција поради талентот, но и поради храброста. Имено, таа не […]

Љубов и секс

Секс под туш

Звучи како забавна идеја. Но секој со малку искуство знае колку непријатности носи тоа. Сепак е мал простор (освен ако не сте буржоазија со џакузи и плазма телевизор во бањата), […]

Сцена

Фото: Бијонсе без грам шминка позира под туш

Во последно време се навикнавме се почесто да гледаме фотографии од Бијонсе од нејзиниот секојдневен и интимен живот. Најновата слика од приватната колекција на Бијонсе е сликана во нејзиниот туш, […]