Ознака: уапсена жена

Црна хроника

Уапсена жена која се обидела да му даде хероин на затвореник

Од командирот на смена во Казнено-поправната установа Затвор-Штип пред два дена било пријавено дека при претрес на 39-годишно женско лице од Скопје, кое дошло на посета кај осуденик, биле пронајдени […]