Ознака: убеден дека

Македонија

Адвокатот Еленко Миланов гарантира дека МВР го има бројот на Груевски

Во синоќешната емисија “Топ тема“ Еленко Миланов, еден од адвокатите на Никола Груевски изјави дека Груевски го исконтактирал и му кажал дека на тој телефон може да го контактира, а тој тоа […]