Ознака: удира

Магазин

Неpвозна учителка удиpa мало девојче затоа што не пишува како што треба

Порано ова беше нормална слика во училиштето. Дури и ако родителите дознаат дека учителката те тепала, ќе те наплескаат и тие. Како ви изгледа ова од денешна гледна точка?

Сцена

Ештон Качер за неговите женски фанови удира без око да му трепне!

Ештон Качер бил гостин на кантри фестивалот “Stagecoach” во Калифорнија, а кога една обожавателка дошла до ВИП ложата, тој застанал, со цел да се поздрави со неа. Сепак, обезбедувањето застанало […]