Ознака: удобнос

Занимливости

Простор од 24 квадрати го претворил во удобен стан: Со добра организација овде има место за сè!

Верувале или не, овој човек во стан од 24 квадрати сместил сè што е потребно за живот и нормално функционирање. Тука се дневната и спалната соба, кујната, купатилото и широк […]