Ознака: утре изменет

Живот

Утре изменет сообраќаен режим на булeварот „Партизански одреди“

Поради одржување на традиционалната манифестација „Бела ноќ“ на платото пред Универзална сала утре од 19 часот ќе биде воведен посебен сообраќаен режим на булeварот „Партизански одреди“, на потегот од крстосницата […]