Ознака: ученичка

Црна хроника

Ученичка го прободела професорот на голем одмор

Ученичка од седмоо оделение од основно училиште во Врање  со остар предмет го прободела професорот, откако дознала дека ќе има единица по историја. По тој предмет предавал професорот кој го […]

Фото

ФОТО: Силувана ученичка, а потоа сликана и објавена на интернет

Двајца ученици од  Охајо биле обвинети за силување на нивна соученичка. Ученикот Трент Мејс, 17, заедно со Малик Ричмонд, 16, објавиле фотографија на интернет од самиот чин на силување, поради […]