Ознака: Фабио Квајарела – трансфер

Меѓународен фудбал

Интер заинтересиран за Квајарела

Италијанските медиуми пренесуваат дека Интер е сериозно заинтересиран да во своите редови го доведат Фабио Квајарела. Фабио Квајарела не успеа да се наметне во стартната постава на Јувентус, со тоа […]