Ознака: фарма

Живот

Девојка од село бара маж кој би работел и живеел со неа: Таа за возрат го нуди ова!

„Ветувам дека ќе му бидам добра жена, и дека ќе му готвам секој ден и ќе чистам, само живината мора да биде средена“.Интернет страната „Објави Онајн“ цитира интересен оглас, за […]

Живот

Секоја ноќ крадци му ги краделе овците од фармата, а потоа дошол на една супер луда идеја!

Крадците му  украле повеќе од 300 овци, а потоа одлучил да им одговори на најлуд начин!Откако  неговата фарма со  овци станала жртва на секојдневни кражби, еден англиски фармер дошол до […]

Сцена

ХАОС ВО СТУДИОТО: Се степаа пејачка и татко на старлета!

Атмосферата од Лисовиќи се премести во студиото во Шимановци, а главни актери во пресметката во студиото биле Сашка Каран и таткото на Цеца Јовановиќ, Раде.При телефонско вклучување, гледачка го нападнала […]

Сцена

Не може да ги гледа: Весна Змијанац донела неочекувана одлука!

Весна Змијанац неодамна го продала станот на Вождовац! Таа се одселила од зградата во која живее нејзиниот поранешен вереник Жељко Рстиќ бидејќи не може да го  гледа со новата девојка […]

Видео

Какви Парови, каква Фарма! Погледнете го перверзниот бразилски „Големиот Брат“

Нема да ви  се веруа што  се прават  учесниците во бразилската верзија на „Големиот Брат“.Во  Бразилската  верзија на „Големиот Брат“ изгледа нема граници, па така она што  го гледаме во […]

Видео

Видео: Станија му забранила на Филип да го бакнува во уста

Станија Добројевиќ дозволила на Филип Пајантовиќ да лежи во нејзиниот кревет, но да нема бакнување, допирање и разменување нежности.Манекенот пристанал на условите. ’’Доаѓаш кај мене или јас кај тебе пред […]