Ознака: Филип Живојиновиќ

Сцена

Во семејството на Александра и Филип Живојиновиќ денеска се слави- пејачката за прв пат ја сподели оваа фотографија со фановите

Пејачката Александра Пријовиќ на денешен ден во 2019 година стана мајка откако претходно на свет го донесе своето прво дете Александар кој го доби со сопругот Филип Живојиновиќ. По тој […]

Сцена

Прија и Филип Живојиновиќ имаат повод за прослава пред прослава, а честитките веќе почнаа да пристигнуваат

Познатата пејачка Александра Пријовиќ сподели фотографија на Инстаграм која воодушеви многумина.Имено, таа се сети на годишниот одмор во Париз со својот сакан Филип Живојиновиќ каде направија и селфи, а за […]

Сцена

Бебето на пејачката ќе има три баби: Брена реши повеќе да не крие и конечно покажа во каков однос е со мајката на Филип

Пејачката Александра Пријовиќ и Филип Живојиновиќ, син на сопругот на Лепа Брена од првиот брак, станаа родители на момчето Александар, а младиот татко прославата ја организираше во домот на Живојиновиќ. […]

Сцена

Филип ја уценува Пријовиќ во осмиот месец од бременоста- ќе се исели од станот ако пејачката го направи ова

Aлександра Пријовиќ жестоко се скарала со својот сопруг Филип Живојиновиќ бидејќи во нејзиниот стан тој не дозволува да се пресели мајката на пејачката. Како што пренесуваат српските медиуми буквално вистинска […]

Сцена

Љубовницата на Филип обелоденила дека чека негово дете

Филип Живојиновиќ наводно на непозната девојка и направил дете, поради што сега таа бара пари и наследство. Според пишувањето на некои магазини, на чија насловна страна осамнала шокантната вест, љубовницата […]

Сцена

Во шестиот месец од бременоста Александра Пријовиќ донесе важна одлука

Пејачката Александра Пријовиќ ужива во својата бременост, а заедно со нејзиниот сопруг ќе станат родители во март. Пријовиќ одлучи да се породи во Белград, а не во Америка. Снаата на […]

Сцена

Филип и Александра жестоко се скараа пред сите- Која е причината?

Александра Пријовиќ и Филип Живоиновиќ иако пред само две недели се заколнаа на вечна љубов, веќе имаат несогласувања. Имено тие неодамна се видени пред настап на пејачката како се расправаат […]

Сцена

Филип Живојиновиќ објави „сочна“ фотографија од свадбата со Пријовиќ

Синот на Лепа Брена Филип Живојиновиќ заедно со пејачката Александра Пријовиќ пред две недели го кажаа судбоносното „ДА“, а на свадбата присуствуваа 900 гости. Филип долго време не се огласуваше […]