Ознака: фудбалса

Македонски фудбал

Фудбалската репрезентација ги започнува подготовките за мечот со Белгија

Фудбалската репрезентација на Македонија, во понеделник во 12 часот, во хотелот „Александар Палас“ ќе го има првиот собир спроти натпреварот со Белгија.Селекторот на националниот тим за мечот со Белгија повика […]