Ознака: фустани

Сцена

Цеца ги истакна градите, а Анастасија долгите нозе

Ќерката на Цеца вчера го прослави својот 20-ти роденден во еден луксузен ресторан во центарот на Белград. Пејачката заедно со нејзината ќерка очигледно потрошиле многу време за да се дотераат, […]

Мода

Совршени фустани за Новогодишната ноќ – фото

Имаме неколку предози на ефини фустани за секоја свечена прилика. Помина есента и зимата настапи со божиќни песни, мирис на колачи и нормално празнични прослави. Дали се работи за фамилјарна […]

Мода

Новогодишни фустани од Bershka

Колку и да сакаме не можеме да ја игнорираме еуфоријата и позитивното лудило кое ни пристигнува во пречек на Новата Година. А никој не ги користи тие моменти подобро од […]

Мода

Фустани од H&M за оваа сезона

Иако овој моден бренд е познат по разиграноста со боите, сепак оваа сезона се одлучи за поедноставни, темни фустни, кои сепак ќе зрачат со сексипил. Погледнете што ни носи H&M […]