Ознака: Хавиер Пасторе

Меѓународен фудбал

Пасторе не може со Ибрахимовиќ

Хавиер Пасторе не може да дојде до израз покрај швеѓанецот Ибрахимовиќ, а тоа мислење го дели и Мауро Зампарини. Аргентинскиот интернационалец во редовите на ПСЖ дојде како големо засилување ланското […]