Ознака: Халиловиќ

Меѓународен фудбал

Мамиќ не е „наивен“: Фергусон може да „СОНУВА“ дека ќе го земе Халиловиќ „ефтино“

Манчестер Јунајтед го посакува Халиловиќ, Ковачиќ и Вршаљко, но, Динамо Загреб не ги дава ни за 30 милиони фунти, што е мошне нормално. Големите европски клубови се навикнаа да за […]