Ознака: Хари Варешановиќ

Сцена

Хари конечно призна: Групата Хари Мата Хари се распадна заради…

Групата Хари Мата Хари до сега неколку пати го смени составот, но причината за првото распаѓање, ни помалку ни повеќе, се токму жените.Имено, Хари Варешановиќ откри што направија тие за […]

Сцена

Хари Варешановиќ: Не сте нормални, ги држите децата будни до 4 наутро!

Хари Варешановиќ, доживеал нервен слом во финалето на Пинкови ѕвездички. Членот на жирито, околу 2 часот по полноќ, ги прашал организаторите кога е планирано прогласувањето на победникот.Откако му кажале дека […]