Ознака: хармонија

Сцена

Тајната на успешниот брак на Ешли: „Водете љубов почесто“

Најпознатата плус-сајз манекенка Ешли Греам (31) ја открила својата тајна за успешен брак. Таа е ѕвездата на насловната страница на американскиот магазин „El“, а во интервјуто зборувала за тоа како […]