Ознака: Хајди Клум

Инстаграм Сцена

Хајди Клум целосно гола на својот Инстаграм профил

Хајди Клум целосно гола на својот Инстаграм профил Таа е позната и како голем љубител на кучиња. Па во својата провокативна фотографија го додаде и своето куче. Интимните делови сепак […]

Сцена

Згодната Хајди Клум знае да ужива на одмор, фановите полудеа по овие фотографи

Хајди Клум не престанува да ужива во нејзината љубов со младиот Том Каулиц. Скоро тие заминаа на одмор, а на својот профил на Инстаграм, Хајди објави жешка слика од нивните […]

Сцена

По 14 години ќерката на Хајди Клум го запозна биолошкиот татко

Ќерката на некогашниот супермодел емотивно реагирала на средбата со биолошкиот татко, италијанскиот бизнисмен. Најстарата ќерка на Хајди Клум, Лени не пораснала со биолошкиот татко и никогаш не го запознала, но […]

Мода

Хајди Клум во модна комбинација која е апсолутен хит за ова лето

Синоќа Хајди Клум прошета во Њујорк во хит парче облека за ова лето, но целото внимание го украле нејзините стапала. Славната манекенка носела долг црно-зелен комбинезон со тропски дезен кој […]

Сцена

Хајди Клум во модна комбинација која е апсолутен хит за ова лето

Синоќа Хајди Клум прошета во Њујорк во хит парче облека за ова лето, но целото внимание го украле нејзините стапала. Славната манекенка носела долг црно-зелен комбинезон со тропски дезен кој […]

Сцена

Хајди Клум само во танга

Поранешната манекенка дава се од себе за да ја промовира на најдобар можен начин сопствената линија на секси долна облека.Хајди Клум (42) преку фотографија одлучи да покаже како и прилега […]

Сцена

Сите зборуваат за фустанот на Хајди Клум

Во Инглвуд, Калифорнија, во неделата беа доделени Видео музичките награди на MTV. На манифестацијата беа наградени најуспешните во музичката индустрија за изминатата година.Популарната манекенка Хајди Клум се појави во провиден […]

Сцена

Се врати на големи врати! Славната убавица позира потполно гола!

Веќе подолго време ја нема на модните писти бидејќи  се впушти  во  бизнис  водите!Но  Хајди  Клум (43)  со оваа божиќна реклама  покажа дека и  понатаму  е вистинска дива! Хајди  се […]

Занимливости

Фото: Само 2 проценти од луѓето ја најдоа вистинската Хајди Клум: Дали сте меѓу нив?

Како и секоја година, манекенката повторно имаше инспиративен костим за Ноќта на Вештерките, и повторно беше ѕвезда на забавата.Како и секоја година, Хајди Клум повторно имаше оригинален костум за Ноќта […]

Сцена

Сите зборуваат за неа! Хајди Клум е апсолутен победник со костимот „Хајди Клон“!

Хајди Клум на една журка за Ноќта на вештерките се појави со уште пет девојки кои имале ист костим, всушност сите биле Хајди Клум.Веќе е познато дека таа обожува да […]