Ознака: хитроу

Вести Свет

Аеродромот “Хитроу“ во Лондон повторно отворен

Откако претходно беа прекинати поради тоа што во близина на аеродромот “Хитроу“ во Лондон бил забележан дрон полетувањата на авиони се обновени. Како што наведуваат медиумите полицијата не потврдила дека дрон […]

Вести

Поради дрон нема полетувања од аеродромот Хитроу

Авионите од аеродромот Хитроу во Лондон не полетуваат откако во близина на аеродромот е забележан дрон. Портпаролката на аеродромот Хитроу изјави дека полицијата работи на спречување каква било закана за […]

Видео

ВИДЕО: Божиќна реклама ги сруши рекордите на гледаност!

Патувањето е една од најнепријатните работи за време на зимата, за многумина од нас.Но, лондонскиот аеродром Хитроу се обидува да нѐ убеди во спротивното. Во 70-секундното видео направено за Божиќ, […]