Ознака: Холивуд

Занимливости

Ѕвезди кои починаа прерано

Познати и премногу талентирани, а не напуштија прерано поради нивните зависности од дрога и алкохол. Веројатно претпоставувате кој ќе се најде на оваа листа…Познати и премногу талентирани, а не напуштија […]

Сцена

Најсекси мајки во Холивуд

  И покрај сите нови мајки кои се појавија во Холивуд, која од која поубава и позгодна, сепак Шерон Стоун и Памела Андерсон се избрани како најсекси холивудски мајки. Очигледно е […]

Сцена

Хаос во куќата на Хали Бери – се степале сегашното и поранешното момче

Денот на Благодарноста не прошол баш најдобро во куќата на Хали Бери, а некои би го нарекле и вистинска катастрофа. Имено, на прославата избила тепачка меѓу нејзиното бившо момче, Габриел […]