Ознака: хорор филм

Живот

Дали гледањето хорор филмови е добро за здравјето, еве што велат научниците

Научниците тврдат дека хорор филмовите можат да го подобрат вашето здравје. Сепак, тоа може да зависи од тоа колку сте се исплашиле додека сте го гледале филмот. Еве како можете […]

Занимливости

Се соочила со смртта, а докторот ја пратил да глуми во хорор филм

На Кристина Кариагина, Русинка која боледува од анорексија, лекарот без трошка емоција и рекол дека изгледа толку страшно што може да глуми во хорор филм. Таа има само 17 килограми […]

Видео

НЕВКУСНА ШЕГА: Оживеаа сцена од хорор и ги трауматизирале луѓето!

Во исчекување на продолжението на филмот „Круг„ поединци решиле малку да се насмеат правејќи многу невкусна шега.Имено,во една продавница за бела техника во делот кај телевизорите инсталираа ѕид со прозор […]

Видео

Мачка гледа хорор филм: Нејзините реакции се голем хит на интернет!

Уште пред неколку години е востановено дека на интернет најпопуларни се реакциите на мачките.Сепак, изгледа дека не луѓето никогаш не им е доста, па денеска ви претставуваме уште една мачка […]

Сцена

Девојчето од бунарот пред 14 години го преплаши целиот свет, а сега е секс- бомба по која мажите лудуваат!

Дејви Чејс денес има 26 години, и од застрашувачката Самара се претворила во вистинска убавица. Пред 14 години снимена е американска верзија на феноменалниот хорор „The Ring“, а сите и […]

Живот

Од СТРАВ ПОЧИНАЛ на премиера на хорор филм: Но она што следело е уште пострашно!

Неименуван маж од 65 години, починал во кино, додека гледал хорор филм и имал срцев удар…Имено, тој го гледал новото второ продолжение на филмот „Зло 2“, кога почувствувал силна болка […]