Ознака: храброст

Живот

Самохраните мајки имаат срце од злато, не го искористувајте тоа

амохраните мајки се едни од најхрабрите и најдобрите личности што постојат на овој свет. Тие се свесни за својата борба, но никогаш не дозволуваат да се предадат. Нивното срце е […]

Хороскоп

Родените во овој хороскопски знак се најголемите борци

Тие се еден од најсложните знаци во хороскопот, посебно кога станува збор за меѓучовечките односи. Станува збор за Лавовите. Тие стојат цврсто на земја и не се предаваат. Не сакаат […]

Сцена

Голема храброст: Водителката на „Ѕвездите на гранд“ се појави без грам шминка

Водителката на „Ѕвездите на гранд“ Сања Кужет важи за една од најпровокативните и сексапилни ТВ лица на малите екрани. Водителката пред почетокот на новата сезона се појави во несекојдневно издание […]