Ознака: хранење

Живот

Кикирики, риба и јајца можат да им се даваат и на 4-месечни деца

Според американските педијатари, кравјото млеко, кикириките, јајцата и рибата можат да им се даваат на децата уште од 4-месечна возраст. Причината е што раната изложеност на овие намирници, кои се […]

Сцена

ДАЛИ ПРЕТЕРА: Ова е дечкото на Сандра Африка и еве што ѝ направи во јавност!

Сандра Продановиќ, попозната како Сандра Африка, од јавноста го крие својот дечко, попознат како Микиша.Меѓутоа, на изненадување на многумина, тие заедно се појавиле на една новогодишна прослава. Сандра поради сексапилот […]