Ознака: хрватската тенисерка

Магазин

Можеби спортот не и оди од рака, но затоа изгледа сон: Хрватската тенисерка со својот сексапил доминира на Инстаграм

Хрватската тенисерка Клара Мрчела зад себе нема големи победи и резултати, но затоа има Инстаграм на кој доминира. Неа ја нема на WTA листата, но и покрај тоа успеа да собере […]