Ознака: хрватска.пијан

Балкан

Хрватска:Мртов пијан спиел среде автопат, возачите мислеле дека е повреден

Мртов пијан маж спиел на автопатот Далматина, додека возачите кои минувале мислеле дека е повреден во сообраќајна несреќа.Повикана била полиција која утврдила дека човекот бил во тешка алкохолизирана состојба.За среќа […]