Ознака: Хуан Карлос Осорио

Сцена

Овој селектор на Светското првенство ги доведе и жената и љубовницата

Селекторот на репрезентацијата на Мексико, Хуан Карлос Осорио предизвика хаос на Мундијалот, како со одличната игра на својата репрезентација, така и со однесувањето надвор од теренот. Имено, на мечот од […]