Ознака: Худа Катан

Живот

Лекарите шокирани: Нов бизарен третман за нега на женскиот полов огран

Познатата блогерка Худа Катан која се прослави поради своите одлични совети за нега на женската убавина, сподели еден бизарен третман и предизвика лавина на коментари, особено ги “крена” докторите на […]