Ознака: хулигани

Видео

,,Каменот доаѓа од близу‘‘ во вистинска смисла, кога другарот ќе те залепи (видео)

,,Каменот доаѓа од близу‘‘ е една од македонските поговорки кои со тек на времето се создавале но и ја имале својата примена. Примената најчесто била да се објасни некоја ситуација. […]

Вести

ИНФОМАКС: ПРИЛЕПЧАНИ ГИ ИДЕНТИФИКУВАА ВАНДАЛИТЕ: Полицијата сеуште „трага“ по вандалите, прилепчани ги идентификуваа!

Полицијата на СДС молчи. Сите се прашуваат зошто? Се чини затоа што ги штити партиските војници кои имаат за задача да уништуваат се што е патриотско и македонско.  Народ со […]

Вести

Предизвикаа вистински хаос во Лион: Хулиганите на Бешикташ тепаа жени и деца во Франција

Навивачите на Бешикташ ги нападнаа навивачите на Лион со топовски удари. Уплашените Французи бегаа на теренот од страв, а на тој пат ги чекаа насилните хулигани.Сите четвртфинални натпревари од Европската […]

Балкан

Тепачка на хулигани во Белград

Навивачка тепачка каква не се памети во Белград во последните неколку години, се случи пред стадионот на Партизан, пред почетокот на натпреварот помеѓу домашниот тим и Радник, во српското првенство.Група […]

Вести

Хулиганите на СДСМ повторно нападнаа постар човек

Откако во средата вечерта насилници од СДСМ тешко го претепаа легендарниот македонски алпинист, 67 годишниот Јован Поповски, хулигани на партијата на Зоран Заев вечерва претепаа уште еден постар човек.Според сознанијата […]

Вести

Кавга во СДСМ за пратеничките листи: Платеничките хулигани на Сорос кои дивееа низ главниот град кандидати за пратеници

Кавга во СДСМ за пратеничките листи. Платениците на Сорос кои дивееја и кршеа во главниот град ќе добијат места на листите на Социјалдемократскиот сојуз.Партиските членови се разочарани од Зоран Заев […]

Вести

Видео: Хулиганите од т.н. „Студентски Пленум“ сакаа НАСИЛНО ДА ЈА ОТВОРАТ избирачката кутија

Во јавноста излезе снимка од процесот на гласање за студенски лидер кој се одржа минатата недела на државниот универзитет „Кирил и Методиј“, на која се гледа како претставниците од СДММ […]

Вести

Насилниците од СДСМ нападнаа студенти: ВИДЕО

Сдсмовските орди продолжуваат со насилно и хулиганско однесување. Откако вчера се обидоа целосно да ги неутрализираат студентските избори, тие нападнаа невини студенти.Во текот на денот активистите на сдсмовскиот пленум постојано […]